Fotografia szkolna

Fotografia szkolna to bardzo specyficzny rodzaj zdjęć. Może być jedynie prostym zapisem wyglądu grupy sztywno siedzących ludzi, ale może być również cudowną pamiątką wielkiej przyjaźni, czasu nauki, wygłupów i twarzy, które dla Państwa właśnie teraz są najważniejsze.

  • Dysponujemy bardzo szeroką ofertą, od “klasycznych” zdjęć klasowych, przez zdjęcia grupowe, portrety zwykłe i takie gdzie postać wklejana jest w przygotowane przez nas motywy, kalendarze portretowe, tabla: klasowe, szkolne i albumy całych roczników, zdjęcia legitymacyjne i gamę produktów upominkowych.
  • Staramy się by nasi klienci byli zadowoleni – przez atrakcyjne ceny i wysoką jakość.
  • Pracujemy na oryginalnych materiałach Fuji, co powinno zagwarantować długowieczność oddawanych zdjęć.
  • Każdą szkołę traktujemy indywidualnie, dostosowując swoją ofertę do potrzeb i wymagań jakie się przed nami stawia.
  • Przed każdą sesją prosimy szkołę o wybranie tła do zdjęć klasowych. Decyzja ta musi być jednomyślna dla wszystkich klas.

Pozostałe zdjęcia i ich rodzaj zależy bezpośrednio od Państwa (rodziców) lub w przypadku młodzieży ponadpodstawowej od fotografowanych osób. Przed spodziewaną sesją do każdej szkoły wysyłamy plakaty informacyjne o tym kiedy będą wykonywane zdjęcia oraz jakiego typu zdjęcia będzie można wykonać. W tym samym czasie dostarczamy także karteczki dla każdego ucznia (dotyczy to głównie szkół podstawowych i gimnazjów). Ponieważ jednak nie zawsze udaje się informacje te umieścić w dostatecznie widocznym miejscu w szkole, prosimy zaglądnąć do zakładki oferta zdjęciowa. Znajdą tam Państwo wyczerpujące informacje dotyczące wyglądu zdjęć i ich formatów.

SZKOŁY PODSTAWOWE

SZKOŁY ŚREDNIE